Eventy - Striptizerka na event

Skontaktuj się z nami

Każdy Event wymaga trochę przygotowań. Pojawia się tu sporo pytań i dylematów Organizatorów wszelkich eventów, jak powinien on wyglądać. Event w górach, Event nad morzem ? Opcji jest niesamowicie dużo, gdzie zorganizować event. Taki więc przychodzimy z propozycją wspólnego świętowania Waszego eventu.
Event - Striptizerki na event, striptiz damski na event, Tancerki erotyczne na event. Gdzie zorganizować event? Atrakcje na eventy
EVENTY - imprezy integralne - spotkania z kontrahentami

Atrakcje na Eventy - Striptizerki 

Wstępnych inspiracji na Eventy całą masę znajdziecie w Internecie. Macie tam nieograniczone możliwości poczytania o różnych atrakcjach na eventy. Jeśli więc szukacie pomysłów na Event, to warto zajrzeć.  Chciałyśmy Wam trochę pomóc w tej gmatwaninie związanej z planowaniem eventu i z atrakcjami na event. Temat Eventów nie jest nam obcy. Poniekąd można powiedzieć, że znamy od podszewki całe schemat organizacji każdej imprezy. Pokazów striptizu wykonałyśmy naprawdę dużo. Jako Hostessy, występowałyśmy na niejednej imprezie podczas której naszym zadaniem było zadbać o wszystko, czego na pierwszy rzut nie widać. Muzyka, oświetlenie, DJ, alkohol którego nie może zabraknąć na stole, jedzenie a na końcu to w czym czujemy się perfekcyjnie pewne - Taniec erotyczny. Zatem wszystkie kwestie związane z uatrakcyjnieniem imprezy są dla nas jasne i przejrzyste.  Planując ważny Event Organizatorzy często zdają się w zupełności na siebie. To od siebie wymagają pomysłu na atrakcję na Event. To od siebie wymagają zaangażowania. A przecież Event jest dla wszystkich Gości. Jednak Striptizerki, mimo że profesjonalnie zajmują się jedynie tańcem erotycznym, to bardzo chętnie pomogą w organizacji, w doborze atrakcji oraz w całym tym chaosie związanym z Eventem.

Skontaktuj się z nami

Czy wypada wynająć Striptizerkę na męski event?

Korzystając z własnego doświadczenia, powiemy, że zdecydowanie trzeba! Widzimy co weekend, wykonując erotyczne show na eventach, ile Goście mają z tego radości. Zdecydowanie łatwiej wtedy o rozluźnienie, czerpanie z tych chwil przyjemności bez niepotrzebnego stresu, który często jest obecny w pracy. 

Czy dwie Striptizerki na Event to dobry pomysł?
Najlepszą opcją jaką możesz wynająć na Event - to dwie Striptizerki, które są również Hostessami. Nie tylko wykonają erotyczne Lesby Show, ale również zadbają o klimat imprezy. Zadbają aby każdy Gość miał zapełniony kieliszek, zadbają aby każdy tańczył i aby każdy się bawił poprzez gry jakie organizujemy podczas czasu spędzonego z Wami. Poprzeczkę stawiamy na prawdę wysoko i nie ma Tancerek erotycznych, które są lepsze od nas. My to po prostu wiemy :) Duet Tancerek erotycznych na Event to najlepszy z możliwych pomysłów.

Mamy pomysł na pokaz striptizu na event, ile to będzie kosztować?
Striptizerka na event nie niesie za sobą jakiś dodatkowych kosztów, niż te które są opisane w zakładce  oferta. Jednakże jeśli będziecie mieć swój własny patent na pokaz striptizu, bądź pokaz erotyczno - kabaretowy - zmieniony czas występu raz schemat pokazów to warto jest wówczas zadzwonić  i się dogadać :) Jesteśmy bardzo elastyczne, uwielbiamy kreatywność. Jednak dodatkowe show jest tak naprawdę niewielkim wydatkiem w stosunku do całości organizacji Waszego eventu. Może dać w zamian mnóstwo radości. Przy okazji będzie pamiątką na wiele, wiele lat. 

Do jakich miast dojadą Striptizerki na event?
Do każdego miasta na Śląsku. Występujemy też w Małopolsce, w województwie opolskim, podkarpackim i łódzkim. Część z nas jest z rejonów Mazowsza oraz województwa pomorskiego. A jeśli będziesz potrzebował profesjonalne show w miejscu które nie jest w naszym zasięgu - to niczym się nie martw. Jesteśmy elastyczne i bardzo chętnie dojedziemy również na Wielkopolskę czy na Mazury. Ponadto jesteśmy Tancerkami które często występują na Słowacji. Tak się składa, że Eventy organizowane po Słowackiej części Tatr są naszym najczęstszym punktem dojazdu. Wybierz Tancerkę ze swojego miasta -

Na jakie pokazy można liczyć u Show Ladies na Event?
Pokazy striptizu, taniec erotyczny, Taniec Go Go, pokaz striptizu Lap Dance - to podstawowe pakiety. Jednak wynajmij nas na Body Sushi - prestiżowy pokaz dań na ciele seksownej Striptizerki - Modelki. Na imprezy eventowe - pokaz Body Sushi sprawdza się rewelacyjnie. 
Inną opcją jest zorganizowanie zabawnego spektaklu kabaretowo - erotycznego, lub pokaz Burleski i tańca w kielichu. 

Pomysł na Event w górach

Event w górach to dobry pomysł właściwie zawsze. Niezależnie od pory roku czy też miejsca zamieszkania Gości. Piękny klimat, urlopowy czas. Czego tu chcieć więcej? Miejsc na górskie sesje ślubne u nas w kraju nie brakuje. Yak samo jak wieczór kawalerski w Górach - Event możesz zaplanować w górskich miejscowościach . Jeśli komuś mało wyboru miejsc w Polsce, to u naszych słowackich sąsiadów mamy przepiękne i pełne możliwości miejsca nadające się na organizację Eventu połączonego wraz z wypoczynkiem. Poszukując  inspiracji i pomysłów w Internecie znajdziecie niejedno miejsce na organizację eventu w Górach.
Szukaj