Spektakle kabaretowo - erotyczne

Skontaktuj się z nami

Erotyczno - kabaretowy spektakl, Striptizerka Hostessa Aktorka, erotyczne przedstawienie do wynajęcia, teatr obwoźny Striptizerki
SPEKTAKLE KABARETOWO - EROTYCZNE

Erotyka w dobrym wydaniu

Organizatorzy imprez coraz częściej poszukują coraz to ciekawszych i oryginalnych atrakcji.  Wynajem pokazu erotyczno - kabaretowego jest doskonałym pomysłem szczególnie na imprezy urodzinowe i integralne, ale nie tylko. Spektakl erotyczny z dawką humoru to możliwość stworzenia zabawnego i relaksującego klimatu niezależnie od tego, gdzie odbywa się impreza. Decydując się na ciekawe atrakcje na imprezie warto pomyśleć właśnie o zamówieniu Striptizerki - Aktorki. Poza imprezami urodzinowymi możemy uświetnić także Sylwestra , event firmowy i każdą okazję wartą celebracji w doskonałej zabawie.
Coraz więcej kobiet szuka dziś specyficznego prezenu na urodziny dla swojego Męża. Nie chodzi o zwykły striptiz, nie chodzi o to aby Striptizerka się rozebrała i jedynie pokazała walory swojego ciała. Chodzi o coś bardziej hmm… śmiesznego? zwariowanego? My stawiamy poprzeczkę wyżej! Spektakle kabaretowo-erotyczne to autorska usługa w naszym wachlarzu erotycznych możliwości. Zwane też śmiesznymi atrakcjami czy zabawnym występem przebranej Striptizerki. Na poniższej stronie zaprezentujemy różne opcje, które można rozważyć, a także dowiecie się jakie jest nasze podejście do tego rodzaju niespodzianek. Bo choć w internecie znajdziecie dość jednoznaczne podejście do Striptizerki – a więc erotycznego tańca do naga – to chciałybyśmy również zaproponować pewną alternatywę, dla osób, które marzą o czymś innym. O czymś szalonym z nutką teatru. Coś specjalnego dla osób, które nie mają ochoty zamówić striptizu do naga, ale chcą w pewien sposób mieć erotykę na imprezie. Szczegóły poniżej :)

Na czym polegają pokazy kabaretowo- erotyczne?

Czy to możliwe żeby zamówić pokaz erotyczno-kabaretowy z klasą? Tak, aby było pełne zabawy, szyku oraz erotyzmu i żeby cechowały go: świetna atmosfera i kokieteryjność Tancerki, ale taka która będzie do odpowiednich granic? Imprezy takie jak urodziny, Sylwester czy inne imprezy wymagające nietuzinkowych rozrywek, nie mogą obyć się bez integrujących gości różnych niespodzianek. Wybór DJ-a, Tancerek artystycznych, Striptizerek czy firm oferujących niebanalne show i innych rozrywek które powinny spodobać się wszystkim gościom - niezależnie od wieku, gustu i wykształcenia - jest w Polsce ogromny. Nie jest więc wcale trudno dobrać niespodziankę na imprezę taką, które zapewnią Wam fajną i pamiętną zabawę bez kiczu. 

Oferta pokazów artystycznych

Teatr obwoźny erotycznego show tylko dla koneserów czarnego humoru i pikanterii. Możesz zamówić spektakl damski w formie zabawnego pokazu artystycznego, ale możesz liczyć również na striptiz z komediowym akcentem.
Pokaz pt "Gruba Striptizerka"
 Spektakl kabaretowo erotyczny. Pokaz striptizu Tancerki przebranej w kostium "Grubej Striptizerki". Jest to spektakl, o którym wszyscy Twoi Goście będą mówić jeszcze przez długi czas i wspominać zabawne show. Dzięki temu kabaretowi, uczestnicy imprezy kawalerskiej, urodzinowej, czy imprezy pożegnalnej z pracy będą pękać ze śmiechu. 
Kiedy zaczyna się muzyka z show, pojawia się "gruba Pani" ( w specjalnym kombinezonie ) z wałkami na włosach i z dodatkami takimi jak okulary, czy sztuczne zęby. Muzyka jest dostosowana do przedstawienia, i wszystko jest dopięte na ostatni guzik. W przedstawieniu, każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy kabaretu będą pękać ze śmiechu, a Fani erotycznego show również nie będą zawiedzeni, bowiem  po kilkunastu minutach - kiedy muzyka przestaje grać, zaczyna się odliczanie. Nikt nie spodziewa się tego, co stanie się dalej. W tym czasie" Gruba Striptizerka " zdejmuje wałki, kostium znika a przed Wami staje seksowna tancerka erotyczna. Wtedy zaczyna się pokaz prawdziwego striptizu. Jesteście na to gotowi?
Gruba Striptizerka
Gruba Striptizerka
Śmieszne przedstawienie na urodziny dla Męża
SPEKTAKLE KABARETOWO - EROTYCZNE

Pokaz pt "Staruszka"

Starszej Pani zaginął pies. Wpada do lokalu / mieszkania / restauracji ( w zależności gdzie organizujesz imprezę) i zaczyna szukać psa w koło Gości Imprezy i pod stołami uczestników. Prowadzi dialog komediowy, rzucając zabawne monologi. Spektakl który wywołuje łzy śmiechu. Wszyscy bawią się genialnie. Szukanie pieska trwa około 15 minut. Po tym czasie Tancerka - Aktorka wywołuje sztuczny dialog z Organizatorem imprezy na temat braku muzyki. Organizator włącza muzykę, a " Staruszka " zamienia się w seksowną Striptizerkę. Pokaz, który na pewno zapamiętasz! Jeśli oczekujesz czegoś więcej niż klasyczny striptiz, to gorąco polecamy spektakle erotyczno - kabaretowe.
Ten program jest idealnym prezentem między innymi od Żony dla Męża na przyjęcie urodzinowe. Świetnie się też sprawdza imprezach integracyjnych i na Sylwestra. 
Zabawny prezent na urodziny dla Męża

Cennik pokazów  kabaretowo - erotycznych

Pokazy Topless
1400 PLN
z dojazdem
 • Zabawny spektakl erotyczno-kabaretowy z dawką dużej zabawy dla wszystkich. Całość show trwa około 30 minut. 
 • Spektakl improwizowany 
 • Po spektaklu pokaz tańca erotycznego Topless składający się z 3 piosenek. 
 • Pokaz do wyboru: "Gruba Striptizerka" i  "Staruszka" 
 • Tancerki występujące w spektaklach do wyboru
 • Wybierz Tancerkę
Pokazy ze striptizem
1800 PLN
z dojazdem
 • Zabawny spektakl z dawką dużego humoru trwający nie krócej niż 30 minut. Występ improwizowany, z erotycznymi akcentami w tle.
 •   Pełny Striptiz do naga, odbywający się przy 4 płynnych piosenkach 
 • Pokaz do wyboru: "Gruba Striptizerka" i  "Staruszka" 
 • Tancerki występujące w spektaklach do wyboru
 • Wybierz Tancerkę
Pokaz w duecie
3500 PLN
z dojazdem
 • Zabawny spektakl erotyczno-komediowy z dawką dużego humoru dwóch Tancerek posiadających warsztat aktorski. 
 • Występ improwizowany.
 • Po spektaklu pełny Striptiz do naga dwóch Tancerek, odbywający się przy 4 płynnych piosenkach. 
 • Pokaz do wyboru: "Grube Striptizerki" i  "Staruszki" 
 • Całość występu trwa około 30 minut
 • Tancerki występujące w spektaklach do wyboru
 • Wybierz Tancerkę

Klasyczne wersje pokazów striptizu

Możesz również zamówić klasyczne wersje pokazów striptizu, które robią coraz większą furorę na damsko męskich imprezach. 
Wynajmij profesjonalistki! Spektakle to nasza bajka, więc nawet jeśli nie skorzystasz z wersji kabaretowo - erotycznych, to chętnie pomożemy Wam wybrać inny  pakiet erotycznego show specjalnie na Waszą imprezę! Porozmawiaj z nami już dzisiaj !

Skontaktuj się z nami :)

Szukaj