Striptizerka i Modelka - pokaz Body Sushi

Skontaktuj się z nami

Pokaz sushi poruszy nie tylko Twoje kubki smakowe. Nasze doświadczenie w pokazach Body Sushi sprawi, że poczujesz mrowienie w całym ciele. Ty i Twoi Goście. Z niezwykle seksowną Tancerką erotyczną, która będzie niejako "stołem", a na jej ciele nieskończona ilość pysznego sushi. Pokazy Body Sushi  sprawdzają się genialnie na imprezach firmowych, na których bardzo często gościmy.  Sushi to japoński posiłek, który najlepiej podawać z domieszką seksapilu. Luksusowa Tancerka erotyczna zabierze Ciebie i Twoich Gości do świata pełnego klasy, smaku i uniesień erotycznych. 

Nyotaimori Show

Znane chińskie przysłowie mówi, że jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów. Uważamy zatem, że najlepszym potwierdzeniem naszego profesjonalizmu są zrealizowane projekty i efekty, z których zadowoleni są zarówno Klienci, jak i my same. 
Na zdjęciach widzisz naszą koleżankę Striptizerkę Laurę, która posiada bogate doświadczenie w pokazach Nyotaimori czyli Body Sushi. Usługa  została wykonana na jednej z imprez firmowych w klubie Klimat, mieszczącym się w Bielsku-Białej W naszym składzie Show Ladies, który nazywamy teamem - znajdziesz Tancerki erotyczne, Striptizerki, Hostessy Vip oraz Modelki Body Sushi występujące właśnie na najbardziej ekskluzywnych imprezach.
A gdzie odbędzie się Twoja impreza? Czy pokaz Body Sushi seksownej, pięknej Striptizerki i Modelki Ciebie interesuje na bankiet lub imprezę firmową? Dojeżdżamy praktycznie w każde miejsce w Polsce. Katowice, Tychy, Żywiec, Kraków, Opole, Kielce, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Olsztyn, To tylko kilka miast wymienionych. Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy drogę również do Ciebie :)
Modelka body sushi

Luksusowe Tancerki z Show Ladies na pokazy Body Sushi

Oczekujesz czegoś więcej? Jedna Hostessa to za mało? Seksowne Tancerki erotyczne mogą spędzić czas serwując każdemu z Twoich gości pyszną porcję sushi. Kiedy najecie się do syta, Hostessy zaskoczą Cię piekielnie erotycznym striptizem. Pokazy Lesby Show to również nasza specjalność. Zobacz nasze zdjęcia, wybierz z nas te - które najbardziej wpadły Ci w oko
Szukaj