Szukaj

Show Ladies - seksowne Hostessy VIP, Fordanserki

Skontaktuj się z nami

Hostessa erotyczna do wynajęcia - Hostessy na imprezę firmową
DODATKOWA ATRAKCJA - seksowna HOSTESSA VIP
Jedną z dodatkowych atrakcji na eventy jest wynajęcie Hostessy. Tancerki erotyczne Show Ladies to seksowne, piękne i doświadczone Hostessy VIP.  Musisz przyznać, że impreza eventowa powinna być oprawiona nie tylko w różnorodne atrakcje, ale również w piękne dziewczyny. Jeśli szukasz seksownych Hostess do wynajęcia na imprezy firmowe, które nie tylko będą Waszym wizerunkiem, ale również urozmaicą spotkanie poprzez seksowny taniec, lub taniec topless - jesteś we właściwym miejscu! Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, na wszelkiego rodzaju imprezy. Jeśli szukasz Hostess na bankiet, wystawę lub na targi motoryzacyjne, to trafiłeś idealnie. Grupa Tancerek Show Ladies może zapewnić wszelkiego rodzaju personel eventowy. Wyślij nam zapytanie, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy naszą ofertę. Znalezienie odpowiednich Hostess na imprezę eventową  jest ważne, jeśli chcesz aby impreza odbyła się w miłej atmosferze. Hostessy eventowe z grupy Show Ladies udoskonalają przebieg najbardziej  luksusowych imprez. Seksowne Hostessy do wynajęcia należą do najbardziej doświadczonych Fordanserek, które dobrym humorem i tańcem zarażą Gości na każdym bankiecie czy imprezie. Pomagamy również w rozkręceniu imprezy. Fordanserki nie pozostawią Was gości obojętnymi, zaproszą do tańca i będą Wam towarzyszyć na parkiecie. Grupa "Show Ladies" to team seksownych Tancerek erotycznych, zatem zmysłowy taniec mamy po prostu we krwi :)
Będziemy Waszą " wisienką na torcie", aby Twoi goście VIP czuli się mile widziani i przez cały czas byli pod dobrą opieką profesjonalistek. Jesteśmy rzetelne i doskonale zwracamy uwagę na wszystkie drobiazgi. Możesz nas wynająć na na konferencje, imprezy firmowe, międzynarodowe targi, ceremonie wigilii pracowniczych, Gale MMA, targi motoryzacyjne  i imprezy prywatne.Należymy do Hostess solidnych, doświadczonych i pełnych energii.
Hostessy VIP - atrakcja na event 

Lubisz niestandardowe atrakcje? Chcesz zasmakować niezapomnianych wrażeń, które zostaną już z Tobą na zawsze? Zaskocz swoich gości czymś unikalnym i spektakularnym!

Pokaz Body Sushi, atrakcja dla firm Body Sushi,

Seksowne Hostessy VIP, które mogą wykonać Striptiz

Jesteśmy wiodącą grupą Tancerek erotycznych z wielkim doświadczeniem w zapewnianiu różnorodnej rozrywki erotycznej na imprezy firmowe w rejonie Śląska i Małopolski: Katowice, Bielsko-Biała , Żywiec, Częstochowa, Kraków, Zakopane i wiele innych miast. Lokalne Hostessy VIP na Śląsku, jakimi jesteśmy - mają bogate doświadczenie w targach motoryzacyjnych, w występowaniu na Galach sportowych MMA, czy na prywatnych imprez dla elit. Posiadamy również doświadczenie w pokazach bielizny Viktoria Secret, które organizowane są klubach. Często występujemy na eventach również dla takich miejsc jak Hotel Gołębiowski w Wiśle, Hotel Belveder w Ustroniu. Wielu klientów VIP wyraziło już zainteresowanie współpracą z nami w różnego rodzaju imprezach.  95% naszych powracających Klientów wyraziło zadowolenie i potwierdziło, że będą z nami współpracować ponownie.
Hostessa Vip do wynajęcia - Hostessy Vip na bankiet
Sexy Hostessa, rozrywka erotyczna dla firm, Fordanserka
Jako Tancerki erotyczne i Hostessy VIP Show Ladies współpracujemy również z klubami muzycznymi, gdzie wykonujemy show Miss mokrej podkoszulki, Medical Night czy ostrzejsze show BDSM w stylu " 50 twarzy Greya"  Jeśli szukasz doświadczonych Hostess w branży rozrywkowej, które wyróżniają się szeroką gamą pomysłów, to koniecznie się z nami skontaktuj. Jeśli szukasz Hostess eventowych w innych lokalizacjach w Polsce, przejrzyj naszą stronę, ponieważ zapewniamy dojazd do większości miast w Polsce. Jesteśmy obecne w największych miastach Polski: Warszawa, Gdańsk, Olsztyn, Wrocław, Bydgoszcz, Poznań. Jednak możesz nas wynająć również za granice Polski: Słowacja, Niemcy, Austria, Czechy, Holandia. Świetnie mówimy w języku angielskim. Bardzo mocno stawiamy na proaktywność, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z nami bezpośrednio. Show Ladies to właściwa grupa seksownych Hostess VIP, Striptizerek i Artystek dla Ciebie. Poinformuj nas o swoich potrzebach, a my prześlemy Ci ofertę na Twoje wydarzenie!

Pokazy erotyczno-artystyczne

Koniecznie zobacz nasze dodatkowe usługi artystyczno-erotyczne
wynajmij hostessy Vip w prosty, wygodny i skuteczny sposób

Show Ladies - Twoje idealne Hostessy 

Chcemy Ci ułatwić rezerwację seksowych Hostess! Dlatego zaprojektowałyśmy prosty i skuteczny proces rezerwacji, który pomoże Ci wybrać idealne Hostessy na Twoje wydarzenie. Po otrzymaniu zapytania otrzymasz szczegółową wycenę w ciągu 24 godzin (zwykle to kwestia kilka godzin!). Uwzględnimy koszty wynajęcia Hostessy VIP i wszelkie inne powiązane wydatki (jeśli wystąpią) Prześlemy Ci również prezentację z profilami tych z nas, które będą dostępne na dzień eventu. W ten sposób możesz wybrać idealny zespół Hostess na swoje wydarzenie!

Wyślij zapytanie